Nowoczesna stodoła

Zastanawiając się nad projektem wymarzonego domu, często szukamy nieoczywistych rozwiązań, takich, dzięki którym uda nam się połączyć aspekt estetyczny z praktycznym. Nowoczesna stodoła to propozycja dla tych, którzy nie mogą zdecydować się pomiędzy prostotą a oryginalnością. Ten projekt tkwi niejako na granicy dwóch światów, zachowując w sobie nutę tradycji, a jednocześnie odpowiadając na współczesne standardy. To także doskonałe wyjście dla tych, którzy cenią sobie nieograniczoną przestrzeń i duszą się w ciasnych pokojach, marząc o przestronnych wnętrzach. Wreszcie, jak nazwa projektu wskazuje, nowoczesna stodoła nawiązuje do wiejskiej sielanki, w której możemy odnaleźć spokój i równowagę, przybliżyć się do natury i skutecznie odpocząć od domów z betonu. W CustomZole rozumiemy te potrzeby, dlatego angażujemy się w wykończenie nowoczesnych stodół z wykorzystaniem drewnianej elewacji. Wszystko po to, by pomóc naszym klientom w spełnieniu ich marzeń i dostarczyć terminowo wysokiej jakości produkt.

Stripe background

Deski od CustomZole w nowoczesnej stodole

Nasza firma otrzymuje coraz więcej zleceń na dostarczenie drewna, które wykorzystane zostanie jako drewniana elewacja nowoczesnej stodoły. Ten projekt wręcz prosi się o użycie naturalnych, tradycyjnych surowców, takich jak drewno. Dzięki zastosowaniu techniki, w której się specjalizujemy, możemy stworzyć efekt, który czerpie z klasycznych rozwiązań, ale jednocześnie doskonale wpisuje się w obecne trendy. Nowoczesna stodoła to dom spójny z założeniami ekologii. Dlaczego? Po pierwsze ze względu na naturalność zastosowanego budulca, a po drugie z powodu swojej energooszczędności. Zarówno forma budynku, jak i wewnętrzny układ pomieszczeń są pomyślane tak, by dom generował jak najmniejsze koszty związane z ogrzewaniem. Oprócz tego drewniana elewacja nowoczesnej stodoły zapewnia korzystny mikroklimat we wszystkich pomieszczeniach, ponieważ nie utrudnia wymiany gazowej pomiędzy powietrzem wewnątrz a na zewnątrz budynku. Właściwości przeciwgrzybicze i insektobójcze to kolejne argumenty przemawiające za tym wyborem. Pozwalamy naszym deskom naturalnie się starzeć, dlatego z upływem lat elewacja drewniana nie traci swoich walorów wizualnych, lecz zmienia je, pozwalając cieszyć oko niepowtarzalną grą słojów i odcieni.

Jesteś zainteresowany zbudowaniem domu typu nowoczesna stodoła? A może chciałbyś przeprowadzić remont obecnej elewacji drewnianej? CustomZole chętnie wesprze Cię najwyższej jakości materiałem elewacyjnym. Nasi doradcy opowiedzą Ci o możliwościach, jakie daje stosowana przez nas technika, zaprezentują dostępne opcje i pomogą wybrać deski spójne z Twoim wyobrażeniem o wymarzonym domu.